Redüktörlü Motor Nedir?

Redüktör en kısa tabiri ile motorlarda devir-güç ayarını değiştirmeye yarayan bir dişli sistemidir. Yapısal anlamda redüktörü tanımlamak gerekir ise; Gövde içerisinde yerleşik olarak bulunan miller, dişli çarklar, yataklar gibi benzeri parçalardan oluşan sistemin genel adıdır. Dişli çark sistemlerinden oluşan redüktörlerin kullanım alanı çok geniştir. Bu geniş yelpazeye kaliteli ürün çeşidimiz ile hizmet vermekteyiz. Otomotiv, çimento-beton ve pek çok sanayi kuruluşu ya da asansörlerden tutun da vinç sistemine, robotlara, otomasyon sistemine kadar; ağır sanayi ya da ufak ölçekli fabrikalara malzeme tedarik ederek yükselen teknolojik düzene ayak uyduruyor sizin de teknolojiyi en verimli ve faydalı hali ile kullanmanız için ürün tedarik ediyoruz.

Az bir güç ile yüksek moment elde etmek elinizde. Yüksek verimlilik için kaynakları sınırlı olan dünyamızda vereceğiniz sipariş ile düşük maliyetle yüksek fayda sağlayacaksınız.

Sizin için uygun redüktörü vakit kaybetmeden almanız hem uzun hem de kısa vadede yararınıza olacaktır.  Redüktör seçiminde çıkış devri ve güç en önemli parametrelerdir.  Bu parametreleri belirledikten sonra biz de sizin için motorlu motorsuz, flanşlı ayaklı, delik milli, yatay dikey ayrıntıları belirleyerek uygun redüktörü almanızı sağlayacağız.

Redüktör hesabı, kullanıldıkları alana göre farklı boyutta yapılır. Bünyemizde satışını yaptığımız redüktör tasarımları, her yandan bağlanabilen, değişebilir gövde sistemi ile sizlere montaj kolaylığı ve esnekliği sağlamaktadır.

Kalite için Finex’ i seçin : 0232 877 01 23

Alacağınız Redüktör İle Size Ne Gibi Avantajlar Sağlamış Olacağız?

Maddeler halinde size Redüktör ile elde edeceğiniz kazanımlardan bazılarını özetlemek isteriz:

Tüm bu avantajlara sahip olmak sizi sektörünüzde öne çıkaracaktır. Çünkü alacağınız redüktör ile tekrar vurgulamakta yarar var ki: yüksek verimlilik için kaynakları sınırlı olan dünyada düşük maliyet ile yüksek fayda üretmek bizim de desteğimizle artık sizin elinizde. Sisteminizin kaliteli olması size kazanç olarak geri dönecektir.

Kalite için Finex’ i seçin : 0232 877 01 23

Sektörün En İyileri Ve En Yeni Jenerasyon Redüktörlerle Hizmet Veriyoruz

Müşterilerimize, müşteri ihtiyaçlarına odaklı kaliteli ürün sunmak ilk görevlerimizden biri olduğu için sektörde bu işi en iyi yapan yerli ve yabancı marka ve firmalar ile sizleri buluşturmayı hedefliyoruz.

Ürün kalitesini artırmak adına modern süreçleri uygulayan markaları seçiyor ve titiz davranarak ince eleyip sık dokuyor, sadece kaliteli ürünlerin satışını yapmayı görev biliyoruz.

Müşteri ihtiyacına göre devamlı ürün yelpazemizi artırıyoruz. Sanayimizin gelişmesine en son teknoloji ile katkı sağlamak bizim görevimiz. Siz üretici firmalara en kısa sürede, uygun fiyat aralığı ile gönderim yapıyoruz.

Müşteri ihtiyacına göre satışını yaptığımız bazı ürünlerden örnek liste;

İstediğini ürünü istediğiniz adette almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ya da hemen telefon numaramızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Kalite için Finex’ i seçin : 0232 877 01 23

Ürünlerimizle ilgili teknik bilgileri içeren e-kataloglarımızı inceleyin!