Minyatür motor ve redüktörler, genel olarak otomobillerin kaputları altında görülmektedir. Otomotiv sektöründe sıkça kullanılmaktadır.  Ayrıca, bazı insanlar tarafından  1:3 veya daha küçük minyatür motor ve redaktör modelleri özel olarak yaptırılmaktadır. Minyatür motor ve redaktörler, pazarda seri üretimine çok rastlanmaz.  Bunun yanı sıra, zaman zaman motor tutkunları tarafından da tercih edilmektedir.

RC TİP DİK AÇILI REDÜKTÖR

- Kompakt Güçlü Motor

- Delik Mil Kurulum Kolaylığı

- Kurulum Alanından Tasarruf

- Yağ sızdırmalık, sessiz sarsıntısız işletim

1610 SERİSİ REDÜKTÖRLÜ MOTORLAR

- Kompakt, güçlü motor

- Geniş çevrim oranı (1/3- 1/200) ve güç (600W-700W) seçenekleri

- Sessiz, sarsıntı yapmaz

- Yağ sızdırmaz, gıda makineleri için idealdir.

Finex’i seçin. www.finex.com.tr

UZMANLIK + HASSASİYET + GÜVENİLİRLİK

FINEX DRIVE SYSTEMS redüktörlü motorları yüksek hassasiyetle üretilmiş helis dişliler kullanılan, yağ keçeleri ve çantalarla sızdırmazlığı garanti altına alınmış dişli kutulara sahiptir. Kullanılan gres yağ ve bilyeli rulmanlar sayesinde kaynaklı gürültü azaltılarak ömrü uzatılmıştır. Kompakt yapıya sahip motorların çıkış gücü normalden yüksektir.

‘Kalite için Finex’i Seçin’: 0 (232) 877 01 23

-YÜKSEK SIZDIRMALIK :Motor çıkış bölgesinde yağ keçesi ve conta bulunmaktadır, redüktörün yağ sızdırmasının önüne geçilmiş, böylece ekipmanın ömrü uzatılmıştır.

-YÜKSEK VERİM: Kullanılan yeni tasarım silisli çelik pres kesme sayesinde, paket hassasiyeti artırılmış, manyetik alan mükemmelleştirilmiştir.  Motor dış gövdesinde uygulanan yeni ısı dağıtım tasarımı sayesinde ısı dağıtım hızlandırılmış, verim artırılarak sıcaklık artışı düşürülmüştür.

-YÜKSEK PERFORMANS: Motorun tasarımında  performans  ön planda tutulmuştur. Hız ve tork performansı mükemmelleştirilerek her tür  uygulama ortamına uygun hale getirilmiştir. Kalite için

Finex’i seçin. www.finex.com.tr


1610 SERİSİ DİK AÇILI REDÜKTÖRLER

-Kompakt, güçlü motor

-Delik mil kurulum kolaylığı

-Kurulum alanından tasarruf

-Yağ sızdırmalık, sessiz sarsıntısız çalışma

-Çevrim oranı: 1/5-1/7500

-Güç:25W-700W

‘Kalite için Finex’i Seçin’: 0 (232) 877 01 23

FINEX RK SERİSİ REDÜKTÖRLÜ MOTORLAR

FINEX RK serisi redüktörlük minyatür motorlar alternatif akım tek fazlı, alternatif akım 3 fazlı ve doğru akım olmak üzere 3 farklı besleme seçeneği ile, redüktörlü-redüktörsüz, frenli veya hız ayarlı olarak piyasaya sürülmektedir. Değişik güç ve devir hızlarına sahip geniş bir ürün yelpazesine sahip RK serisi, redüktör çıkış mili açısından başlıca iki tipte sunuluyor:

Kalite için Finex’i seçin. 
www.finex.com.tr

Helisel eş eksenli çıkış mili

Ayna mahruti dik açılı delik çıkış mili

Finex, müşterilerinin gereksinimleri için en doğru ve en ideal çözümü bulmaktadır. Sağlam, esnek, modüler ve güçlü ürünleri hedef kitlesi ile buluşturmaktadır.

‘Kalite için Finex’i Seçin’: 0 (232) 877 01 23

Ürünlerimizle ilgili teknik bilgileri içeren e-kataloglarımızı inceleyin!